Wielkie nazwiska łączone z Newcastle. Eddie Howe zdradził plany Srok

Newcastle zagwarantowało sobie prawo do gry w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Eddie Howe z rezerwą podchodzi jednak do kwestii letnich transferów Srok. Wskazał za to, których zawodników chce zatrzymać w zespole.

Eddie Howe
Pressfocus Na zdjęciu: Eddie Howe
  • Z Newcastle w ostatnich tygodniach łączonych jest wiele głośnych nazwisk
  • Od plotek transferowych odcina się Eddie Howe, który nie przewiduje rewolucji kadrowej
  • Trener zdradził, których zawodników koniecznie chce zatrzymać w drużynie

Eddie Howe nie planuje rewolucji w Newcastle

Stosunkowo szybko po przejęciu udziałów w klubie bez Saudyjczyków Newcastle zanotowało spory progres i po raz pierwszy od wielu lat zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Przed ostatnią kolejką Sroki mają na koncie 70 punktów i na pewno już nie wyprzedzi ich Liverpool.

W ostatniej rozmowie z mediami Eddie Howe zdradził, których zawodników koniecznie chciałby zatrzymać w drużynie. Odniósł się również do licznych plotek transferowych.

– Chcę zatrzymać w drużynie Martina Dubravkę, Matta Ricthiego i Paula Dummetta. Nie przewiduję żadnej rewolucji w składzie. To dotyczy 95 procent kadry. Zmienić klub może jeden, lub dwóch zawodników – stwierdził trener Newcastle.

Z Newcastle w ostatnim czasie mocno łączony był Neymar. Na ten moment nic nie wskazuje jednak, żeby Sroki miały ruszyć po Brazylijczyka.

Sprawdź też: Ivan Toney obstawiał porażki własnej drużyny. Ważne ustalenia komisji ligi angielskiej

Komentarze