Trener nie ma złudzeń. “Nie będziemy mogli go zatrzymać”

Roger Schmidt & Enzo Fernandez
PressFocus Na zdjęciu: Roger Schmidt & Enzo Fernandez

Enzo Fernandez już w zimie może trafić do Chelsea. Londyńczycy nie ustają w staraniach pozyskanie Argentyńczyka. Roger Schmidt, trener Benfiki Lizbona, wypowiedział się na temat potencjalnego odejścia pomocnika.

  • Enzo Fernandez znalazł się na celowniku Chelsea
  • The Blues chcą pozyskać go już w zimie
  • Trener Benfiki wypowiedział się na temat sytuacji pomocnika

“Musimy być przygotowani”

Roger Schimdt odniósł się do spekulacji na temat możliwego transferu Enzo Fernandeza. Niemiecki trener nie ma złudzeń – jeżeli Chelsea spełni wymagania finansowe Benfiki, pomocnik niemal na pewno opuści Estadio da Luz jeszcze przed końcem okienka. – Wszyscy wiemy, jak wygląda sytuacja Enzo. Ma klauzulę w kontrakcie, więc to oznacza, że jeśli zawodnik chce i jest klub, który zapłaci wymaganą kwotę, nie będziemy mogli powstrzymać tego ruchu – przekazał Schimdt.

– Oczywiście musimy być przygotowani na takie rozstrzygnięcie i znaleźć rozwiązanie w przypadku jego odejścia. Jednak w tej chwili jest naszym zawodnikiem, nie ma żadnego porozumienia. Zobaczymy, co się stanie w ciągu najbliższych dwóch dni – twierdzi niemiecki szkoleniowiec.

Zobacz także:

Chelsea się nie poddaje. Proponuje szalone pieniądze za Argentyńczyka
Enzo Fernandez

Enzo Fernandez jest coraz bliżej przejścia do Chelsea. Włodarze londyńskiego klubu robią wszystko, żeby zamknąć ten transfer jeszcze w styczniu. Do Benfiki Lizbona wpłynęła oficjalna oferta w wysokości 120 mln euro. Chelsea nie oszczędza w trakcie obecnego okna “The Blues” złożyli oficjalną propozycję za Enzo Opiewa ona na astronomiczne 120 mln euro Benfica zaakceptuje ofertę

Czytaj dalej…

Komentarze