Bundesliga
Bundesliga

Trapp odejdzie z Eintrachtu?

Kevin Trapp podczas letniego okna transferowego prawdopodobnie pożegna się z Eintrachtem Frankfurt. Jak informuje Sport Bild, zainteresowanie pozyskaniem 30-letniego bramkarza wyrażają przedstawiciele Realu Betis i Herthy Berlin. Kwota transferu może opiewać na co najmniej siedem milionów euro.

Czytaj dalej…

Eintracht ze względu na trudną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa, może być latem zmuszony do sprzedaży kilku zawodników. Jednym z nich może być właśnie Trapp.

Dyrektor sportowy Fredi Bobic podkreśla, że Trapp nie został wystawiony na listę transferową, ale jak każdy inny zawodnik Eintrachtu nie jest “nie na sprzedaż”.

– Nie wystawiłem Kevina Trappa na sprzedaż. Nie jesteśmy z niego niezadowoleni. Cały czas jest naszym numerem jeden i twarzą Eintrachtu Frankfurt – powiedział Fredi Bobic, dyrektor sportowy klubu z Frankfurtu.

– W tej chwili nie ma zbyt wielu dobrych bramkarzy na rynku, a wiemy, że tacy zawodnicy jak Kevin są zawsze poszukiwani. Muszę jednak podkreślić, że w Eintrachcie nikt nigdy nie był nie na sprzedaż. Ale jednocześnie nie mówimy, że każdy może odejść – dodał Bobic.

Kto zastąpi Trappa?

W zakończonym sezonie 30-letni Kevin Trapp rozegrał w barwach Eintrachtu 33 spotkania we wszystkich rozgrywkach, w tym 22 w Bundeslidze. Na więcej nie pozwoliła mu kontuzja, która wyeliminowała go z gry na dwa miesiące w końcówce 2019 roku.

Po jego nieobecność do składu wskoczył sprowadzony w 2018 roku 27-letni Duńczyk Frederik Rönnow. I to właśnie on wydaje się być naturalnym następcą Trappa w zespole z Frankfurtu.

Komentarze