Bundesliga
Bundesliga

Obrońca West Hamu trafi do Niemiec?

Schalke 04 Gelsenkirchen jest jednym z dwóch niemieckich klubów zainteresowanych pozyskaniem prawego obrońcy West Hamu United Jeremy’ego Ngakii – informuje Sky Sports.

Czytaj dalej…

19-latkowi z końcem tego miesiąca wygasa obecny kontrakt z Młotami. Obu stronom nie udało się dojść do porozumienia w sprawie warunków nowej umowy i wszystko wskazuje na to, że Ngakia pożegna się z West Hamem.

W obecnym sezonie prawy obrońca rozegrał cztery pełne spotkania w Premier League tuż przed zawieszeniem rozgrywek. Wysokie umiejętności zademonstrował między innymi w dwóćh meczach przeciwko Liverpoolowi.

Ngakia zagra w Bundeslidze?

Niewykluczone, że 19-latek w przyszłym sezonie zagra na niemieckich boiskach. Sprowadzeniem go do swojego zespołu zainteresowany jest szkoleniowiec Schalke 04 Gelsenkirchen David Wagner. Klub z Veltins Arena na razie nie złożył piłkarzowi oficjalnej propozycji, ale wstępne rozmowy między stronami były już prowadzone.

Schalke nie jest jednak jedynym reprezentantem Bundesligi, który interesuje się piłkarzem West Hamu. Jak informuje Sky Sports, z przedstawicielami Ngakii kontaktowały się również władze innego klubu, choć jego nazwa nie została ujawniona.

Komentarze