To wtedy Bellingham zadecyduje o przyszłości

Borussia Dortmund i Jude Bellingham spotkają się w nadchodzącej przerwie na mecze reprezentacji. Tematem rozmów będzie przyszłość 19-latka, twierdzi Bild.

Jude Bellingham (Borussia Dortmund)
PressFocus Na zdjęciu: Jude Bellingham (Borussia Dortmund)
  • Jude Bellingham może zmienić klub w lecie
  • Piłkarzem interesuje się m.in. Real Madryt
  • Borussia Dortmund liczy na zatrzymanie pomocnika

Bellingham zostanie w BVB? “50% szans”

Podczas zbliżającej się przerwy reprezentacyjnej Borussia Dortmund i Jude Bellingham zasiądą do kolejnych rozmów. Podczas spotkania Anglik ma ujawnić, czy zostanie na Signal Iduna Park na kolejny sezon, czy odejdzie już latem. Włodarze klubu z Dortmundu uważają, że szanse na pozostanie 19-letniego pomocnika wynoszą obecnie 50%.

W zeszłym tygodniu przedstawiciele Realu Madryt mieli spotkać się z ojcem Bellinghama w Londynie. Liverpool i Manchester City są również zainteresowane reprezentantem Synów Albionu.

Gigant zintensyfikował swoje starania o Bellinghama
Jude Bellingham

Real Madryt działa ws. Bellinghama, Anglik trafi na Santiago Bernabeu? Jak poinformowała niemiecka telewizja “SPORT1”, Real Madryt zintensyfikował swoje starania o Jude’a Bellinghama. Los Blancos ostatnio rozmawiali z przedstawicielami zawodnika, kontakty pomiędzy stronami się rozpoczęły i będą kontynuowane. Faworytem w walce o podpis 19-latka wciąż pozostaje jednak Liverpool. Mark Bellingham, ojciec i zarazem agent bardzo

Czytaj dalej…

Jude Bellingham dołączył do Borussii w 2020 roku. Anglik został sprowadzony z Birmingham za 25 milionów euro. Jego obecny kontrakt z BVB wygasa w czerwcu 2025 roku. Jeżeli niezwykle utalentowany zawodnik środka pola zostanie na Singal Iduna Park, bez wątpienia będzie wiązało się to z podpisaniem nowej umowy, która znacznie podwyższy jego dotychczasowe zarobki i sprawi, że stanie się najlepiej opłacanym piłkarzem ekipy Die Borussen.

Komentarze