Gigant zintensyfikował swoje starania o Bellinghama

Real Madryt nie traci nadziei, pomimo tego, że to Liverpool jest na pole position w wyścigu o podpis Jude'a Bellinghama. Królewscy działają za kulisami i podobno zintensyfikowali swoje starania o utalentowanego pomocnika.

Jude Bellingham
PressFocus Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Przyszłość Bellinghama jest coraz bliżej rozstrzygnięcia
  • Real Madryt ma zamiar powalczyć o pozyskanie 19-latka
  • Liverpool to główny konkurent Królewskich w tym wyścigu

Real Madryt działa ws. Bellinghama, Anglik trafi na Santiago Bernabeu?

Jak poinformowała niemiecka telewizja “SPORT1”, Real Madryt zintensyfikował swoje starania o Jude’a Bellinghama. Los Blancos ostatnio rozmawiali z przedstawicielami zawodnika, kontakty pomiędzy stronami się rozpoczęły i będą kontynuowane. Faworytem w walce o podpis 19-latka wciąż pozostaje jednak Liverpool.

Mark Bellingham, ojciec i zarazem agent bardzo utalentowanego piłkarza, podczas najbliższej przerwy reprezentacyjnej będzie prowadził decydujące negocjacje z włodarzami Borussii Dortmund. Wówczas wiele może się wyjaśnić, jeśli chodzi o przyszłość środkowego pomocnika.

Według hiszpańskiego dziennika “AS”, Real Madryt jest w stanie zaoferować za 22-krotnego reprezentanta Anglii około 140 mln euro wraz z bonusami (100 mln euro jako kwota podstawowa i 40 mln euro jako dodatki).

Jude Bellingham w 33 spotkaniach trwających rozgrywek strzelił 10 bramek i zaliczył 6 asyst. Umowa byłego gracza Birmingham City z BVB wygasa 30 czerwca 2025 roku.

  • Czytaj więcej:
Bayern włączył się do rywalizacji o pomocnika ligowego rywala
Manu Kone

Manu Kone wzbudza coraz większe zainteresowanie Borussia Moenchengladbach rozgrywa bardzo słaby sezon, ale jeden zawodnik mimo to błyszczy jaśniej od pozostałych. Manu Kone rozgrywa udaną kampanię i znacząco podniósł swoją wartość rynkową. Pomocnik jest kluczową postacią w układance trenera Daniela Farke i niemal każdy mecz rozpoczyna w wyjściowym składzie. Media już wcześniej informowały, że 21-latek

Czytaj dalej…

Komentarze