Erik ten Hag: potrzebujemy lepszych zawodników, żeby rywalizować o najważniejsze trofea

Manchester United dzięki wygranej nad Chelsea zapewnił sobie już udział w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Zadowolony z postawy był Erim ten Hag, który zapowiedział już letnie wzmocnienia kadry.

Erik ten Hag
Imago/David Rawcliffe Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Manchester United wywalczył w czwartek kwalifikację do przyszłej edycji Ligi Mistrzów
  • Erik ten Hag uważa, że kadra potrzebuje odpowiednich wzmocneiń
  • Szkoleniowiec podzielił się także przemyśleniami na temat sytuacji kontraktowej Marcusa Rashforda

Erik ten Hag chce mieć lepszy skład

Manchester United po krótkiej przerwie wraca do rozgrywek Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły wygrały w czwartek 4:1 z Chelsea, czym przypieczętowały swój awans do kolejnej edycji prestiżowych rozgrywek. Spotkanie okupiły jednak kontuzją Antony’ego, który z boiska został zniesiony na noszach. 

Erik Ten Hag był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Szkoleniowiec przyznał, że klub wraca tam, gdzie jego miejsce. Odniósł się również do sytuacji kontraktowej Marcusa Rashforda

– Potrzebujemy lepszych zawodników jeśli chcemy rywalizować o najważniejsze trofea. Ten klub przynależy do Ligi Mistrzów. Chcemy być najlepsi na świecie – stwierdził Holender.

Mam dobre przeczucie odnośnie do Marcusa. On zostanie w Manchesterze United na dłużej – stwierdził trener, w odniesieniu do wygasającego w czerwcu 2024 roku kontraktu napastnika. 

Czytaj też: Gigantyczne plany Man Utd. Gwiazdy angielskiej piłki trafią na Old Trafford?

Komentarze