Southampton zagiął parol na Francuza, oferta złożona

Moussa Dembele
PressFocus Na zdjęciu: Moussa Dembele

Moussa Dembele znalazł się na celowniku kolejnego angielskiego klubu. Środkowy napastnik jest pożądany przez Southampton, a wcześniej obserwował go także Everton.

  • Moussa Dembele może przenieść się do Southampton
  • “Święci” złożyli ofertę za napastnika Lyonu
  • Jego umowa wygasa 30 czerwca 2023 roku

Southampton przejmie Moussę Dembele?

Santi Aouna z serwisu “Foot Mercato” donosi, że Moussa Dembele jeszcze w styczniu może zmienić otoczenie. Napastnik Olympique’u Lyon znajduje się na radarze Southampton, który podobno złożył już za niego propozycję, której szczegółów nie znamy. “Les Gones” na pewno ją rozważą, ponieważ kontrakt snajpera wygasa 30 czerwca 2023 roku.

To oznacza, że Olympique Lyon ma ostatnią szansę na zarobienie czegokolwiek na sprzedaży byłego młodzieżowego reprezentanta “Trójkolorowych”. Wychowanek Paris Saint-Germain wcześniej był łączony też z Evertonem. Ostatnie godziny okienka transferowego mogą być intensywne dla 26-latka, którego przenosiny są bardzo realne.

Moussa Dembele może zatem wrócić do Anglii, gdzie w przeszłości miał okazję występować dla londyńskiego Fulham. Doświadczony atakujący zaliczył 54 spotkania na poziomie Championship i tylko dwa mecze w Premier League. 26-latek w swoim CV posiada jeszcze Celtic Glasgow, Atletico Madryt oraz macierzyste PSG.

Francuski napastnik w 16 spotkaniach trwających rozgrywek zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 18 milionów euro.

  • Czytaj więcej:
Maguire może podążyć drogą Smallinga
Harry Maguire

Harry Maguire nie ma pewnej pozycji w Manchesterze United. Sytuację angielskiego defensora może spróbować wykorzystać gigant Serie A. Harry Maguire łączony jest z opuszczeniem Old Trafford Anglik mógłby trafić do Serie A Manchester United otrzymał już ofertę wyożyczenia Maguire obiektem zainteresowań giganta Serie A Manchester United nie jest zadowolony z tego, jak spisuje się Harry

Czytaj dalej…

Komentarze