Sergio Aguero
Sergio Aguero PressFocus

Sergio Aguero może wrócić latem do Hiszpanii

Zdaniem Daily Mail nikną szanse na to, że Sergio Aguero podpisze nową umowę i zostanie w Manchesterze City. Media łączą doświadczonego snajpera z transferem do Hiszpanii. Możliwe, że podpisze umowę z Barceloną.

W styczniu pisano o tym, że chcąc zostać na Etihad Stadium Sergio Aguero musiałby się zgodzić na znaczną obniżkę swoich zarobków. Sam zawodnik ma jednak dostrzegać, że nie ma już dla niego miejsca w Manchesterze City i w przyszłym sezonie byłby tylko rezerwowym.

W bieżących rozgrywkach Aguero pojawił się na boisku tylko dziewięciokrotnie i zdobył przy tym dwa gole. Od dawna nękają go problemy zdrowotne i nie może odnaleźć on stabilnej formy. Stąd też rozważania, by Aguero przeniósł się do mniej wymagającej pod względem fizycznym ligi niż Premier League.

Aguero może wrócić do Hiszpanii

Zdaniem mediów na Wyspach Argentyńczykiem interesuje się Barcelona. Klub z Katalonii zamierza latem wzmocnić swój atak, zwłaszcza, że całkiem prawdopodobne jest to, że Camp Nou opuści Leo Messi. Atutem Aguero jest to, że nie trzeba by za niego płacić kwoty odstępnego.

Środkowy napastnik broni barw Manchesteru City od 2011 roku. Do angielskiej ekipy dołączył z Atletico Madryt, kosztując 40 milionów.

Komentarze