Zwrot w sprawie Sanchesa. Milan znowu w grze

Renato Sanches
PressFocus Na zdjęciu: Renato Sanches

Wydawało się, że Renato Sanches przeniesie się do Paris Saint-Germain. Klub nie może się porozumieć z Lille OSC w sprawie kwoty odstępnego. To sprawia, że do gry o Portugalczyka powrócił AC Milan.

  • Niedawno media donosiły, że Sanches zostanie zawodnikiem PSG
  • Tymczasem paryżanie nie chcą zapłacić za Portugalczyka 15 milionów euro. Oferują 10
  • To oznacza, że AC Milan znów może marzyć o mistrzu Europy z 2016 roku. Rossoneri już wcześniej doszli do porozumienia z Lille

Sanches może jednak trafić do Mediolanu

Pod koniec lipca wydawało się, że Renato Sanches jest na najlepszej drodze do zostania nowym graczem Paris Saint-Germain. 24-latek marzył o grze z Lionelem Messim, Kylianem Mbappe i innymi gwiazdami. Kluby miały zaś spotkać się, by omówić kwestię odstępnego. I na tym polu do dziś nie mogą się porozumieć. Paryżanie oferowali za reprezentanta Portugalii dziesięć milionów euro. Taka kwota nie satysfakcjonowała Lille.

Z kolei AC Milan nie miał problemów ze złożeniem odpowiedniej propozycji. Jak donoszą włoskie media, wraz z bonusami jej wartość miała sięgać nawet 15 milionów euro. Teraz mistrzom Włoch pozostaje już tylko przekonać do siebie gracza. To nie powinno być już takie trudne. Mistrz Europy z 2016 roku jest podobno sfrustrowany opieszałością Paris Saint-Germain. Obecnie jednak Rossoneri skupiają się na domknięciu transakcji związanej z Charlesem De Ketelaere. Belg ma jeszcze w poniedziałek późnym wieczorem wylądować w Mediolanie.

Sanches w minionym sezonie wystąpił w 31 meczach na wszystkich frontach. Zanotował w nich gola i pięć asyst.

Czytaj więcej: Nie tylko Leicester. Leeds też odrzuciło ofertę Newcastle.

Komentarze