Reprezentant Francji rozchwytywany. Chcą go europejscy giganci

Youssouf Fofana może zimą zostać bohaterem hitowego transferu. Pomocnikiem Monaco interesują się Juventus, Manchesteru United i PSG.

Youssouf Fofana
Obserwuj nas w
fot. Imago/ANP Sport /Gerritxvan Keulen Na zdjęciu: Youssouf Fofana
  • Youssouf Fofana budzi zainteresowanie czołowych europejskich ekip
  • AS Monaco może zimą stracić swojego pomocnika
  • Francuz znajduje się na liście życzeń Man Utd, Juventusu i PSG

Reprezentant Francji zaliczy hitowy transfer?

Youssouf Fofana to kolejny piłkarz, który wypływa z Monaco na szerokie wody. Pomocnik jest podstawowym graczem swojej drużyny i prezentuje się bardzo dobrze, co zaowocowało regularnymi występami w reprezentacji Francji. Od początku sezonu jego poczynaniom przyglądają się czołowe europejskie kluby, które rozważają podjęcie kroków w kierunku transferu.

Fofana znalazł się bowiem na liście życzeń Juventusu, którego przedstawiciele kilkukrotnie z trybun oglądali jego występy. Stara Dama ma problemy kadrowe w środku pola, a ich rozwiązaniem mógłby okazać się transfer Francuza.

Nie jest to jedyny klub, który chciałby mieć 24-latka w swoich szeregach. Na radarach mają go również Manchester United i Paris Saint-Germain.

Potencjalny pracodawca Fofany mógłby skorzystać z okazji, jaką niewątpliwie jest wygasający w 2025 roku kontrakt. Choć dla Monaco jest postacią nieocenioną, kwota ewentualnego transferu nie byłaby zbyt wysoka.

Zobacz również: Zieliński o swojej postawie w reprezentacji: nie brakuje mi prawie niczego

Komentarze