Nie tylko Reece James. Real obserwuje sytuację kolejnego zawodnika Chelsea

Kai Havertz podobno rozważa odejście z Chelsea już najbliższego lata - informowały ostatnio niemieckie media. Według hiszpańskiego "AS-a", ofensywny pomocnik zwraca uwagę między innymi Realu Madryt, który szuka wzmocnienia linii ataku.

Kai Havertz
PressFocus Na zdjęciu: Kai Havertz
  • Kai Havertz jest otwarty na opuszczenie Chelsea w trakcie najbliższej przerwy na transfery
  • Ofensywny pomocnik lub napastnik podobno jest obserwowany przez Real Madryt
  • Królewscy latem będą chcieli dokonać kilku transferów, wzmacniając m.in. ofensywę

Kai Havertz opcją dla Realu Madryt?

Florian Plettenberg w ostatnim czasie informował, że Kai Havertz otwiera się na przeprowadzkę do innego klubu. Reprezentant Niemiec już podczas najbliższego letniego okienka transferowego może odejść z Chelsea, a według “AS-a”, jego sytuację obserwuje m.in. Real Madryt.

23-latek byłby ciekawą opcją dla Królewskich, ponieważ może zagrać na kilku pozycjach – jako ofensywny pomocnik, skrzydłowy lub napastnik. Los Blancos planują pozyskanie zawodnika, który mógłby odciążyć bardzo eksploatowanego kapitana zespołu – Karima Benzemę.

Kai Havertz występuje w koszulce drużyny The Blues od września 2020 roku, kiedy to trafił na Stamford Bridge za 80 milionów euro z Bayeru Leverkusen, gdzie spędził większość dotychczasowej kariery.

Ofensywny piłkarz podczas trwającego sezonu rozegrał 36 meczów, strzelił 9 bramek i zaliczył 1 asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 60 mln euro. Umowa 23-latka z Chelsea wygasa w 2025 roku.

Komentarze