Pep Guardiola chce zatrzymać gwiazdę w Manchesterze City

Bernardo Silva przez ostatnie miesiące poważnie zastanawiał się nad swoją przyszłością. O zakontraktowanie ofensywnego pomocnika walczyły takie kluby jak Paris Saint-Germain czy FC Barcelona. Tymczasem Manchester City jest zdeterminowany, aby zatrzymać Portugalczyka.

Bernardo Silva
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Bernardo Silva
  • Manchester City postrzega Bernardo Silvę jako kluczowego piłkarza i chce go zatrzymać
  • Pep Guardiola ma popierać pomysł włodarzy The Citizens
  • Wkrótce powinna wyjaśnić się przyszłość ofensywnego pomocnika

Man City przekona Bernardo Silvę do pozostania?

Zgodnie z najnowszymi informacjami “Football Insidera”, Manchester City zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zatrzymać Bernardo Silvę na Etihad Stadium. Wcześniej spekulowano, że The Citizens mogą pozwolić pomocnikowi na odejście za około 60 milionów funtów.

Sytuacja miała jednak ulec zmianie, ponieważ niepewna jest przyszłość Ilkaya Guendogana, a strata dwóch tak ważnych piłkarzy podczas jednego okienka transferowego może być fatalna w skutkach. Pep Guardiola chce zatrzymać Bernardo Silvę przynajmniej na sezon 2023/2024.

Tak więc, wiele wskazuje na to, że FC Barcelona czy Paris Saint-Germain obejdą się smakiem, bowiem 80-krotny reprezentant Portugalii ostatecznie może pozostać w Manchesterze City. Były zawodnik AS Monaco w 39 meczach tej kampanii strzelił 4 bramki i zaliczył 5 asyst.

Komentarze