Raya nie dla gigantów Premier League? “Nie chcemy sprzedawać”

David Raya
PressFocus Na zdjęciu: David Raya

David Raya to obecnie jedno z najbardziej rozchwytywanych nazwisk na rynku transferowym Premier League. Hiszpan notuje znakomity sezon w barwach Brentfordu, czym zwrócił na siebie uwagę gigantów ligi. Jednak mimo wyraźnego zainteresowania większych ekip, 27-latek wcale nie musi opuszczać obecnej drużyny, o czym mówi Thomas Frank, trener The Bees.

  • David Raya notuje znakomity sezon w barwach Brentfordu
  • Zainteresowanie Hiszpanem wyrazili giganci Premier League
  • Trener The Bees nie jest skory do rozstania z golkiperem

Raya nie opuści Brentfordu przez najbliższe półtora roku

Chelsea, Manchester United czy Tottenham? Gdzie w przyszłym sezonie zagra David Raya? Wiele wskazuje na to, że Hiszpan nie nie zmieni ani miasta, ani drużyny, ani nawet szatni. Mimo ogromnego zainteresowania ze strony ekip z klasycznej “top six” Premier League 27-latek najprawdopodobniej będzie kontynuował karierę w Brentfordzie.

Giganci chcą bramkarza. Celują w to same nazwisko
David Raya

David Raya może być bohaterem dużego transferu tego lata. Bramkarzem Brentford mocno interesują się trzej giganci Premier League. Niewykluczone, że David Raya zmieni klub w Premier League Bramkarz Brentford wzbudził spore zainteresowanie Hiszpana w swoich szeregach widzą trzej angielscy giganci Brentford może stracić lidera O utrzymanie w Premier League muszą starać się aktualnie takie zasłużone

Czytaj dalej…

Thomas Frank nie ma zamiaru wyrazić zgody na transfer golkipera. – Wszyscy moi zawodnicy, chciałbym zatrzymać ich na zawsze – powiedział trener The Bees po remisie 0-0 z Leeds. – David jest jednym z najlepszych bramkarzy w lidze. Jest w dobrej formie, ma wszystko, czego potrzebuje zawodnik na tej pozycji. Jest nasz przez najbliższe półtora roku i postanowiliśmy nic nie zmieniać przez ten czas. Zainteresowane kluby będą musiały zapłacić sporą sumę – dodał Duńczyk.

Komentarze