Radomiak ogłosił trzeci letni transfer, Zieloni wzmocnili się na skrzydle

Radomiak nie zwalnia tempa ze zbrojeniami przed startem nowego sezonu Ekstraklasy. Nowym zawodnikiem Zielonych został Edi Mauricio Sanches Semedo. Portugalczyk związał się z klubem z Radomia umową do 2026 roku.

Piłkarze Radomiaka
fot. Imago / Norbert Barczyk / PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Radomiaka
  • Radomiak nie zwalnia tempa z transferami przed nowym sezonie
  • Klub z Radomia poinformował, że sfinalizował transakcję z udziałem Ediego
  • 24-latek związał się z Zielonymi kontraktem do 2026 roku

Edi Mauricio Sanches Semedo wzmocnił Radomiaka

Radomiak dużo sobie obiecuje po kolejnym sezonie w Ekstraklasie. Przede wszystkim Zieloni nie chcą drżeć o ligowy byt do końca rozgrywek. Tym samym już władze klubu zaczęły prace nad wzmocnieniami.

Biuro prasowe Radomiaka w oficjalnym komunikacie przekazało, że Edi Mauricio Sanches Semedo związał się z Zielonymi umową do 2026 roku. Portugalczyk ma wzmocnić przedstawiciela Ekstraklasy na skrzydle.

“Edi Maurício Sanches Semedo jest trzecim wzmocnieniem Zielonych przed nowym sezonem. Skrzydłowy jest wychowankiem jednej z najlepszych szkółek na świecie – Benfiki Lizbona. Następnie reprezentował barwy BSAD, w którym zadebiutował w portugalskiej ekstraklasie” – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Radomiaka.

Portugalski piłkarz trafił do teamu z Radomia na zasadzie wolnego transferu. W ostatnim sezonie wystąpił w 37 meczach, strzelając w nich pięć goli i cztery kluczowe podania.

Czytaj więcej: Radomiak sfinalizował drugi letni transfer. Ważne wzmocnienie ofensywy

Komentarze