PSG poprawiło ofertę za obrońcę Interu Mediolan

Milan Skriniar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

PSG według najnowszych informacji mediów zwiększyło ofertę w sprawie Milana Skriniara. Klub z Ligue 1 miał zaoferować 65 milionów euro aktualnym wicemistrzom Serie A, czytamy na Football Italia.

  • PSG desperacji walczy o pozyskanie Milana Skriniara
  • Klub z Francji jest gotowy zapłacić krocie za 27-letniego obrońcę
  • Inter Mediolan oczekuje za piłkarza 70-80 milionów euro

PSG zbliżyło się do ceny wywoławczej za Skriniara

PSG przestawiło wajchę w trakcie trwającego lata i nie chce skupiać się tylko na wzmacnianiu ofensywy, ale także chce poprawić skład defensywy. Najnowsze wieści medialne dają do zrozumienia, że sternicy mistrzów Ligue 1 są zdeterminowani, aby pozyskać Milana Skriniara z Interu Mediolan.

54-krotny reprezentant Słowacji ma kontrakt ważny z aktualnymi wicemistrzami Serie A tylko do końca czerwca przyszłego roku. Działacze Interu mają zatem w trakcie tegorocznego mercato jedną z ostatnich okazji na sprzedaż piłkarza za rozsądne pieniądze.

Zobacz także:

PSG jest podobno gotowe wyłożyć 65 milionów euro na transakcję z udziałem Skriniara. 27-latek leczący obecnie kontuzją mięśniowa jest głównym celem paryżan przed startem nowej kampanii. PSG nie jednak jedynym klubem zainteresowanym Słowakiem. Kolejka chętnych składa się z takich ekip jak: Chelsea, Man Utd, czy Tottenham.

Władze Nerazzurich oczekują za Skriniara mniej więcej 70-80 milionów euro. Co prawda w kontekście sumy odstępnego gigant Ligue 1 jeszcze nie porozumiała się z Interem. Niemniej zawodnik dogadał się już z PSG w sprawie warunków indywidualnego kontraktu, mogąc jednocześnie liczyć na osiem milionów euro rocznie.

Czytaj więcej: Lukaku skomentował wypożyczenie do Interu: wróciłem do domu

Komentarze