Prezydent Torino gotowy sprzedać swoją gwiazdę

Gleison Bremer
PressFocus Na zdjęciu: Gleison Bremer

Wciąż niejasna jest przyszłość Gleisona Bremera, który wzbudza zainteresowanie wielu klubów. Prezydent Torino zapowiedział, że w przypadku nadejścia odpowiedniej oferty jest w stanie sprzedać swoją gwiazdę.

  • Bremer najprawdopodobniej opuści Torino tego lata
  • Prezydent klubu zapowiedział, że jeśli nadejdzie odpowiednia oferta to gracz będzie mógł odejść
  • Brazylijczykiem interesuje się między innymi Inter oraz Tottenham

Bremer może odejść z Torino

Przyszłość Gleisona Bremera w Torino jest szeroko komentowana we włoskich mediach. Brazylijczyk po rozegraniu znakomitego sezonu w Serie A jest bliski transferu do znacznie lepszego klubu. Mówi się o zainteresowaniu Interu Mediolan czy Tottenhamu. 25-latek był też łączony z Juventusem, ale transfer do lokalnego rywala wydaje się mało prawdopodobny.

Również Brazylijczyk mówił niedawno, że choć nie wie do jakiego klubu trafi w przyszłym sezonie to marzy mu się gra w Lidze Mistrzów. Teraz możliwość odejścia Brazylijczyka z Torino potwierdził także prezes klubu Urbano Cairo, który przyznał, że jeśli Granata otrzyma odpowiednią ofertę to pozwoli odejść swojej gwieździe.

– Rozmawiałem z agentem Bremera i jesteśmy w znakomitych relacjach. Również Gleison to wspaniały facet. Także rozmawialiśmy na temat jego przyszłości. Powiedziałem mu, że jeśli nadejdzie odpowiednia oferta to go sprzedam. Ale wszystko jest względne – odparł Cairo.

Prezydent Torino został również zapytany o wycenę Milana Skriniara, za którego Inter oczekuje ponoć 70 mln euro. – Jeśli słyszę o takiej kwocie za Skriniara to w mojej ocenie Bremer jest bezcenny. Wierzę, że na koniec my, jako klub oraz zawodnik będziemy zadowoleni, bo drużyny, które na niego stać są z europejskiego topu.

Zobacz również: Bayern już szykuje kolejną ofertę za De Ligta

Komentarze