Prezydent PSG optymistyczny ws. przyszłości Mbappe

Kylian Mbappe
Pressfocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Letnie okno transferowe przyniosło wiele nieoczekiwanych ruchów na rynku. Real Madryt próbował wykupić wówczas Kyliana Mbappe za wielkie pieniądze. PSG pozostało jednak nieugięte. Nasser Al Khelaifi jest pełen nadziei, że atakujący paryżan zgodzi się na nową umowę w klubie.

  • Nasser Al Khelaifi zabrał głos odnośnie przyszłości Kyliana Mbappe w PSG
  • Prezydent paryżan jest pełen nadziei, że 23-latek zostanie w klubie na dłużej

Khelafi wierzy w pozostanie Mbappe na Parc des Princes

Nasser Al Khelaifi został zapytany na gali Złotej Piłki o przyszłość Kyliana Mbappe w PSG. Francuzowi wygasa kontrakt wraz z końcem sezonu, a dotychczas odrzucił już przynajmniej dwie lukratywne oferty. Prezydent klubu nie składa broni, ale też nie naciska na otoczenie zawodnika.

Kylian to wielki piłkarz. On wie, co zrobi i my także. Czy rozmowy ws. nowej umowy zostaną wznowione? Mam taką nadzieję – oznajmił Nasser Al Khelaifi.

Skoro 22-latek dwukrotnie odmówił, może na podjęcie ostatecznej decyzji potrzebuje więcej czasu. Natomiast hiszpańscy dziennikarze po zakończonym letnim okienku transferowym twierdzili, że reprezentant Trójkolorowych jest już dogadany z Realem Madryt, kiedy wypełni umowę w Paris Saint-Germain. Co więcej, nawet sam zainteresowany zadeklarował chęć dołączenia do Los Blancos.

Królewscy w pewnym momencie zaoferowali paryżanom ponad 200 mln euro za Mbappe. Oferta spotkała się z odmową, przez co piłkarz nadal reprezentuje barwy ekipy z Ligue 1. Tylko od startu tegorocznej kampanii wystąpił w 19 spotkaniach, w których zanotował dziewięć trafień i 12 asyst.

Przeczytaj również: Rekordzista Messi. “Nie wiem, czy ten rekord zostanie pobity”

Komentarze