Obrońca Juventusu bliski przenosin do Premier League

Daniele Rugani
Daniele Rugani fot. Grzegorz Wajda

Środkowy obrońca Juventusu już wkrótce może trafić do Premier League. Mowa o Daniele Ruganim, którego sprowadzeniem poważnie zainteresowane jest Leicester City. Obie strony prowadzą już w tej sprawie zaawansowane rozmowy.

Czytaj dalej…

26-letni zawodnik Starej Damy nie może liczyć na regularne występy w drużynie prowadzonej przez Maurizio Sarriego i poważnie rozważa możliwość opuszczenia mistrzów Włoch. Piłkarz nie musi jednak narzekać na brak zainteresowania, a najbardziej konkretne pochodzi z Premier League.

Jak informuje Corriere dello Sport, zaawansowane rozmowy w sprawie sprowadzenia siedmiokrotnego reprezentanta Włoch prowadzi Leicester City. Juventus jest gotowy na oddanie swojego piłkarza, pod warunkiem otrzymania za niego 25 milionów euro

Wcześniej Rugani, który jest związany z Juventusem umową do czerwca 2014 roku, był również łączony z Arsenalem i Wolverhampton Wanderers.

W sezonie 2019/20, obrońca rozegrał w barwach Juventusu tylko dziesięć spotkań we wszystkich rozgrywkach. W zespole Starej Damy, na boiskach Serie A, występuje nieprzerwanie od sezonu 2015/16.

Komentarze