Niechciany gracz Juventusu łączony z powrotem do Premier League

Aaron Ramsey
Pressfocus Na zdjęciu: Aaron Ramsey

Aaron Ramsey nie jest mile widziany w Juventusie ze względu na wysokie zarobki i słaba formę. Klub poszukuje chętnego na kupno Walijczyka.

Czytaj dalej…

  • Juventus w najbliższych miesiącach będzie starał się rozstać z niechcianym graczem
  • Barwy klubowe może zmienić Aaron Ramsey
  • Walijczyk łączony jest z powrotem do Premier League

Juventus przed trudnym zadaniem

Gdy latem 2019 roku Juventus zakontraktował Aarona Ramsey’a, Walijczyk był traktowany jako wartościowe uzupełnienie, czy nawet wzmocnienie kadry. Ruch ten okazał się jednak kompletnym niewypałem. W trakcie ponad dwuletniego pobytu na Allianz Stadium, rozegrał 70 meczów. Strzelił w nich sześć goli i zaliczył tyle samo asyst.

Massimiliano Allegri nie ceni i nie korzysta z Ramsey’a. Świadczy o tym fakt, że Walijczyk w bieżącym sezonie przebywał na boisku przez nieco ponad 100 minut. W związku z tym turyńczycy chcą pozbyć się 30-latka, z czego ucieszyliby się klubowi księgowi.

Ramsey zarabia prawie osiem milionów euro rocznie. Za ogromnymi zarobkami nie idzie jednak jakość. Wobec tego Juventus już latem zamierzał rozstać się z Walijczykiem. Potencjalnym kupcom dał do zrozumienia, że jest otwarty na negocjacje. 30-latek nie zmienił barw klubowych Turyńczycy podejmą jednak kolejną próbę pozbycia się Ramsey’a.

Kto może być chętny na zakontraktowanie Walijczyka? Właściwie należy zapytać kto może sobie pozwolić na sprostanie jego wymaganiom? Zainteresowanie rzekomo wyrażają działacze Evertonu i Newcastle United.

Czytaj także: Manchester United ma kłopot. Możliwa długa absencja Pogby

Komentarze