Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Ndombele trafi na Camp Nou? Barca ma propozycję

FC Barcelona jest zainteresowana sprowadzeniem Tanguy’a Ndombele podczas najbliższego okna transferowego, ale tylko na zasadzie transakcji wymiennej. Jak informuje The Independent, Duma Katalonii jest gotowa zaproponować Tottenhamu Hotpsur Philippe’a Coutinho lub Nelsona Semedo.

Czytaj dalej…

Przyszłość Ndombele w londyńskim zespole stoi pod wielkim znakiem zapytania. Piłkarz miał bowiem popaść w konflikt z trenerem Jose Mourinho i według ESPN zapowiedział, że nie wystąpi już w drużynie prowadzonej przez Portugalczyka. Władze Tottenhamu będą musieli znaleźć rozwiązanie tej sytuacji i niewykluczone, że piłkarz latem pożegna się z klubem.

Ndombele już w ubiegłym roku był łączony z Barceloną, ale ostatecznie przeniósł się do Tottenhamu, stając się najdroższym zawodnikiem w historii klubu. Koguty zapłaciły za niego 55 milionów funtów.

Ograniczony budżet Barcelony

FC Barcelona chętnie sięgnęłaby po francuskiego pomocnika, ale tego lata dysponować będzie ograniczonym budżetem transferowym. Tym samym w grę wchodzić może jedynie transakcja wymienna.

Jak informuje The Independent, kataloński klub jest gotowy zaoferować Tottenhamowi Philippe’a Coutninho lub Nelsona Semedo. Wydaje się, że Koguty chętniej sięgnęliby po brazylijskiego pomocnika, który był już wcześniej łączony z możliwymi przenosinami do Londynu podczas letniego okna transferowego.

Komentarze