Milan i Napoli powalczą o Godfreya?

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Przedstawiciele Milanu i Napoli prowadzą rozmowy w sprawie sprowadzenia do Włoch obrońcy Norwich City Bena Godfreya. 22-letni zawodnik, mimo spadku swojego zespołu w Premier League, nie może narzekać na brak zainteresowania.

Czytaj dalej…

Środkowy obrońca w zakończonym sezonie wystąpił w 30 spotkaniach Premier League, ale Kanarki nie zdołały utrzymać się w angielskiej elicie. Tym samym jego odejście z klubu jest bardzo prawdopodobne, tym bardziej, że cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jak informuje portal calciomercato.it, wśród klubów, które chciałyby sprowadzić do siebie utalentowanego zawodnika znajdują się Milan i Napoli. Rozmowy w tej sprawie już się rozpoczęły.

Menedżer Godfreya w minionym tygodniu był w Mediolanie, gdzie spotkał się z przedstawicielami klubu z San Siro. W kontakcie z nim pozostaje również Napoli, które czeka jednak na wyjaśnienie przyszłości obrońcy Lille Gabriela, który znajduje się na czele ich listy życzeń.

Godfrey wyceniony przez Norwich

Przedstawiciele Norwich City, po spadku z Premier League, zdają sobie sprawę, że będzie im bardzo trudno zatrzymać w zespole reprezentanta angielskiej młodzieżówki. Nie oznacza to jednak, że Godfrey będzie tani. Władze Kanarków chciałyby podobno otrzymać za 22-letniego zawodnika 30 milionów euro.

Godfrey jest związany z Norwich umową do czerwca 2023 roku.

Komentarze