Messi może grać w lidze z Ronaldo. Ojciec piłkarza zażądał kosmicznych pieniędzy

Lionel Messi ma umowę ważną z Paris Saint-Germain tylko do końca sezonu. Jednocześnie coraz częściej pojawiają się spekulacje związane ze zmianą barw klubowych przez Argentyńczyka. Ciekawe informacje przekazał dziennikarz Jaime Astrain z El Chiringuito.

Lionel Messi
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi
  • Cały czas niejasna jest przyszłość Lionela Messiego
  • El Chiringuito nie wyklucza, że Argentyńczyk niebawem trafi do ligi arabskiej
  • Mistrz świata miałby zarabiać więcej od Cristiano Ronaldo, który niedawno dołączył do Al-Nassr

Messi otrzyma niewyobrażalne pieniądze od Al-Hilal?

Lionel Messi wciąż nie podjął ostatecznej decyzji w sprawie swojej przyszłości. Mistrz świata ma możliwość przedłużenia kontraktu z Paris Saint-Germain o kolejne 12 miesięcy. Niemniej w kontekście zawodnika pojawiają się w mediach różne informacje.

Dziennikarz Jaime Astrain z El Chiringuito przekonuje, że Messi może podobnie jak Cristiano Ronaldo zakotwiczyć w lidze arabskiej. W każdym razie reprezentant Argentyny mógłby zarabiać więcej od Portugalczyka.

Podobno ojciec piłkarza, Jorge Messi, zażądał, aby Al-Hilal zapłacił 600 milionów euro Messiemu za dwuletni kontrakt. Otoczenie zawodnika uważa, że ​​wyższa pensja niż Ronaldo jest w pełni uzasadniona faktem, że Argentyńczyk jest o dwa lata młodszy od Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo dla porównania może liczyć na zarobki w wysokości 200 milionów euro rocznie. 38-latek związał się z klubem z Arabii Saudyjskiej umowa do końca czerwca 2025 roku.

Czytaj więcej: Pique o oskarżeniach Dani Alvesa. “Sprawa złożona i zagmatwana”

Komentarze