Mathijs De Ligt
Mathijs De Ligt fot. Grzegorz Wajda

Media: De Ligt odrzucił ofertę Barcy

Najnowsze doniesienia ws. przyszłości Matthijsa De Ligta wskazują, że zawodnik odrzucił propozycję przeprowadzki do FC Barcelony. Tym samym cały czas w grze o piłkarza uczestniczyć mogą takie kluby jak: Juventus FC, Paris Saint-Germain, czy Bayern Monachium, czytamy na łamach Football Italia.

Czytaj dalej…

Od dłuższego czasu słychać głosy, że jednym z głównych celów mistrzów Hiszpanii było pozyskanie De Ligta, który mógłby dołączyć tym samym do Frenkiego De Jonga, który już wcześniej zdecydował się na transfer do teamu z Katalonii.

Tymczasem według informacji Cadena SER holenderski piłkarz miał odrzucić ofertę Barcy, uznając ją za niesatysfakcjonującą. Taki stan rzeczy pozwala przypuszczać, że De Ligt nie będzie kontynuował swojej kariery w La Liga, a być może właśnie na Półwyspie Apenińskim lub we Francji, gdzie kuszące propozycje złożyli piłkarzowi sternicy klubu z Piemontu i paryżanie.

19-latek to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników w ostatnim czasie. Mimo młodego wieku piłkarz stał się kluczową postacią defensywy AFC Ajaxu w ostatniej kampanii, a także decyduje o obliczu reprezentacji Holandii w obronie, gdzie zaliczył już 15 spotkań.


Komentarze