Serie A
Serie A

Mancini może zasilić Giallorossich

Bardzo możliwe, że wkrótce dojdzie do ciekawych transferów do AS Romy, o czym donoszą włoskie media. Szeregi stołecznej ekipy mogą zasilić Gianluka Mancini z Atalanty BC i Gonzalo Higuain z Juventus FC.

Czytaj dalej…

Włoski zawodnik grający na pozycji obrońcy jest podobno blisko porozumienia z Romą. Ponadto klub ze se stolicy Włoch ma zamiar zaproponować zarobki na poziomie trzech milionów euro Jordanowi Veretout.

Rzymianie w ostatnim czasie byli również zainteresowani pozyskaniem Marka Bartry z AS Romy. Wygląda jednak na to, że aktualnie bliżej przeprowadzki do Romy wydaje się Gonzalo Higuain, z którym mistrzowie Włoch nie wiążą przyszłości.

Argentyński napastnik wrócił do Juve o tym, jak jasne okazało się, że Chelsea FC nie skorzystała z opcji wykupienia piłkarza. Zwolennikiem zatrzymania Higuaina w Juventusie jest aktualny szkoleniowiec drużyny w osobie Maurizio Sarriego.

Warto też odnotować, że agent i jednocześnie brat zawodnika przekonywał ostatnio, że argentyński napastnik nie będzie grał dla żadnej innej włoskiej drużyny niż Juventus.Komentarze