Manchester City rusza po absolutną gwiazdę Bayernu. To byłby wielki hit transferowy!

Bayern Monachium może tego lata stracić swoje największe gwiazdy. Hitowym transferem poważnie interesuje się Manchester City, który pragnie wzmocnić środek pola.

Jamal Musiala (w środku)
Obserwuj nas w
fot. SPP Sport Press Photo. / Alamy Na zdjęciu: Jamal Musiala (w środku)
  • Manchester City jest jednym z klubów, które powalczą o Jamala Musialę
  • Reprezentant Niemiec nie jest pewny dalszej gry w Bayernie Monachium
  • Gwiazdor Bawarczyków mógłby kosztować Obywateli ponad 100 milionów euro

Musiala trafi do Premier League? Man City powalczy o transfer

Manchester City ma w tym sezonie spore problemy z obsadą środka pola. Latem dokonano nietrafionych transferów, a nowe nabytki nie grają na tym samym poziomie, co podstawowi zawodnicy. Pep Guardiola jest rozczarowany sytuacją kadrową i zamierzać dokonać poważnych zmian w trakcie najbliższego okienka. Obywatele są łączeni z różnymi nazwiskami, w tym również takimi z najwyższej światowej piłki.

POLECAMY TAKŻE

Przykładem takiego gracza jest Jamal Musiala. Manchester City może latem wybrać między nim a Lucasem Paquetą. Przyszłość reprezentanta Niemiec pozostaje niewyjaśniona, bowiem nie godzi się on póki co na podpisanie nowego kontraktu z Bayernem Monachium. Ten obowiązuje tylko do 2026 roku, co dla Bawarczyków jest dość problematyczne, biorąc pod uwagę, że w przeszłości tracili już swoje gwiazdy za darmo.

Bayern nie chce rozstawać się z Musialą, ale może podjąć taką decyzję, jeśli strony nie dojdą do porozumienia. Plan niemieckiego giganta zakłada oczywiście obudowanie składu wokół 21-latka, który jest jednym z największych talentów na świecie.

Jamal Musiala odejdzie z Bayernu?

Tak 61%
Nie 31%
Trudno powiedzieć 7%
83+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

Manchester City śledzi rozwój wydarzeń, a latem może złożyć ofertę. Uważa się, że Bayern wycenia swoją gwiazdę na grubo ponad 100 milionów euro.

Komentarze