Joao Cancelo
Joao Cancelo fot. Grzegorz Wajda

Man City wznowił pogoń za Cancelo

Po długich tygodniach ciszy w sprawie przyszłości Joao Cancelo wygląda na to, że Manchester City wznowił pogoń w sprawie pozyskania Portugalczyka, czytamy na łamach SportItalia. Rynkowa wartość 25-latka szacowana jest na 55 milionów euro.

Czytaj dalej…

Cancelo według wielu głosów nie znajduje się w planach trenera Maurizio Sarriego na nową kampanię. Ponadto zawodnik został skrytykowany przez kibiców na łamach mediów społecznościowych, gdy światło dzienne ujrzał fakt, że piłkarz nie przykłada się maksymalnie do treningów.

Tymczasem wiadomo, że mistrz Anglii nie jest jedynym, który chce pozyskać 14-krotnego reprezentanta Portugalii. Zawodnik znajduje się też na celowniku Man Utd, czy Paris Saint-Germain.

Najnowsze doniesienia wskazują, że Man City jeszcze przed zamknięciem okna transferowego w Premier League, co będzie miało miejsce 9 sierpnia, planuje spróbować zakontraktować Cancelo.

Przypomnijmy, że negocjacje w sprawie Portugalczyka nieco się zachwiały, bo angielski klub chciał pozyskać zawodnika, sprzedając najpierw Danilo. Czas jednak ucieka, a na tej płaszczyźnie niewiele się zmieniło.


Komentarze