Lo Celso zostanie w Villarreal na dłużej?

Giovani Lo Celso
PressFocus Na zdjęciu: Giovani Lo Celso

Giovani Lo Celso może zostać na dłużej Villarreal. Fabrizio Romano informuje, że choć nic nie zostało jeszcze to ustalone to hiszpański klub chciałby zatrzymać w swoich szeregach Argentyńczyka.

  • Villarreal myśli o pozyskaniu Lo Celso na stałe
  • Argentyńczyk przebywa obecnie w hiszpańskim klubie na wypożyczeniu
  • Tottenham oczekuje za swojego gracza około 20 milionów euro

Argentyńczyk może odejść za 20 mln euro

Lo Celso ma ważny kontrakt z Tottenhamem do czerwca 2025 roku, ale w styczniu tego roku trafił na półroczne wypożyczenie do hiszpańskiego Villarreal. Zawodnik ma za sobą bardzo udane miesiące w nowym klubie. Nic więc dziwnego, że Unai Emery chciałby, aby gracz pozostał na południu Hiszpanii.

Zdaniem Fabrizio Romano, Tottenham oczekuje około 20 milionów euro za transfer swojego gracza podczas letniego okienka transferowego. Choć w tym momencie nic nie zostało jeszcze ustalone pomiędzy klubami to ekipa z półwyspu Iberyjskiego poważnie myśli o sprowadzeniu Argentyńczyka na stałe.

Giovani Lo Celso od stycznia zdążył wystąpić w szesnastu spotkaniach Primera Division, w których zdobył jednego gola i zanotował jedną asystę. Rozegrał także sześć gier w Lidze Mistrzów.

Zdecydowanie gorzej wiodło mu się w pierwszej części sezonu, gdy w barwach Tottenhamu wystąpił zaledwie w dziewięciu spotkaniach Premier League ani razu nie wpisując się na listę strzelców.

Zobacz również: Abramowicz z oświadczeniem ws. sprzedaży Chelsea. “Bycie częścią tego klubu było zaszczytem”

Komentarze