Arsenal powalczy o gwiazdę spadkowicza. Promocyjna cena za Anglika

Spadek z Premier League może poskutkować odejściem z Leicester największych gwiazd. Zmianę barw klubowych ogłosił już Youri Tielemans. Arsenal liczy, że uda mu się przekonać do przenosin Jamesa Maddisona.

James Maddison
Imago Na zdjęciu: James Maddison
  • Za rok wygaśnie kontrakt Jamesa Maddisona z Leicester
  • Pomocnik po spadku Lisów z Premier League może rozważyć odejście z drużyny
  • Arsenal gotowy jest wykupić Anglika, którego cena szacowana jest na 35 milionów euro

Ostatnia okazja do zarobienia na Maddisonie?

Leicester po katastrofalnym sezonie spadło z Premier League, co może nieść ze sobą dalsze konsekwencje. Wielu zawodników rozważa odejście z drużyny, a pewne jest już rozstanie z Yourim Tielemansem. Zdaniem mediów w jego ślady może pójść James Maddison

Lider drugiej linii Lisów do tej pory pozostawał wierny klubowi, jednak mało prawdopodobne, żeby miał ochotę grać w Championship. Wielką nadzieję na zakontraktowanie reprezentanta Anglii ma Arsenal. Szczegóły w tej sprawie przekazał Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz poinformował, że Kanonierzy złożą za Maddisona ofertę. 

Daily Mirror jest zdania, że wobec spadku cena za gwiazdę Leicester będzie wynosiła około 35 milionów euro. To wydatek, jaki gotowy jest ponieść Arsenal. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2024 roku, dlatego dla Lisów może być to ostatni dzwonek do zarobienia na pomocniku. 

U nas również: Arsenal nie wyrazi zgody na transfer młodego piłkarza

Komentarze