Legia traci gwiazdora. Skusiła go atrakcyjna oferta z Grecji

Filip Mladenović nie przedłuży wygasającego kontraktu z Legią Warszawa i zostanie nowym zawodnikiem Panathinaikosu. Greckie media przekonują, że serbski defensor przyjął już ofertę.

Filip Mladenović
fot. PressFocus Na zdjęciu: Filip Mladenović
  • Filip Mladenović żegna się z Legią Warszawa
  • Serb nie zdecydował się na przedłużenie wygasającego kontraktu
  • Od lipca wahadłowy ma reprezentować barwy greckiego Panathinaikosu

Mladenović o krok od nowego klubu

Legia Warszawa zakończyła sezon 2022/2023 zdobyciem Pucharu Polski, a także zajęciem drugiego miejsca w rozgrywkach Ekstraklasy. Władze klubu odniosły sukces również na polu negocjacyjnym, bowiem udało się przekonać Josue do podpisania nowej umowy. Nie najlepiej potoczyły się natomiast rozmowy kontraktowe z Filipem Mladenoviciem.

Lewy wahadłowy był obok Portugalczyka najjaśniejszą postacią Wojskowych. Stołeczny klub bardzo chciał z nim kontynuować współpracę, lecz nie mógł tego robić za wszelką cenę. Sam zawodnik wydawał się z kolei nastawiony na zagraniczny transfer.

Greckie media poinformowały, że Mladenović pozytywnie odebrał ofertę dwuletniego kontraktu ze strony Panathinaikosu i wkrótce złoży oficjalny podpis. Nowe barwy zacznie reprezentować od lipca 2023 roku.

Legia Warszawa od pewnego czasu pracuje nad zabezpieczeniem lewej strony boiska. Umowę z Wojskowymi podpisał już Patryk Kun, który będzie konkurował z nowym zawodnikiem. Jego tożsamość nie została jeszcze przedstawiona.

Zobacz również: Skorża wykorzysta problemy piłkarza Lecha. Zamierza ściągnąć go do Japonii

Komentarze