Kariera Phillipsa na zakręcie. Anglik może wrócić do byłego klubu

West Ham United nie jest zadowolone z wypożyczenia Kalvina Phillipsa. "Młoty" prawdopodobnie nie wykupią Anglika. 28-latek nie ma również przyszłości w Manchesterze City, dlatego całą sytuacje chce wykorzystać Leeds United - podaje "The Mirror".

Kalvin Phillips
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Kalvin Phillips
  • Kalvin Phillips prawdopodobnie nie zostanie wykupiony przez West Ham United
  • Tym samym Anglik wróci do Manchesteru City
  • Jednak pobyt 28-latka na Etihad może być chwilowy, bowiem zawodnik znalazł się na oku Leeds United

Leeds United chce Kalvina Phillipsa

Ostatnie dwa lata w wykonaniu Kalvina Phillipsa z pewnością nie należą do najłatwiejszych. Zawodnik nie zdołał przebić się do składu Manchesteru City, który postanowił go wypożyczyć tej zimy do West Hamu United. Anglik w zespole “Młotów” również zawodzi, przez co, jak donosi “The Mirror”, klub nie zdecyduje się na jego wykup.

Brytyjska prasa donosi również, że Kalvin Phillips latem może na stałe rozstać się z Manchesterem City. Reprezentant Anglii bowiem znalazł się na celowniku byłego klubu – Leeds United. Ponowne przyjście Elland Road wiązałoby się również z dużą obniżką pensji.

Kalvin Phillips w obecnie trwającej kampanii rozegrał 19 spotkań. Udało mu się nawet raz wpisać na listę strzelców. A miało to miejsce w grudniu zeszłego roku, kiedy Manchester City podejmował Crvenę Zvezdę Belgrad w Lidze Mistrzów.

Sprawdź także: Anglicy dołączają do batalii o reprezentanta Francji

Komentarze