Real Madryt poszuka nowego napastnika w Chelsea?

Media hiszpańskie nie mają wątpliwości – Karim Benzema w najbliższych dniach ogłosi swoje odejście z Realu Madryt. Królewscy muszą zatem latem postarać się o transfer nowej "dziewiątki". MARCA podaje, że wśród kandydatów wymieniany jest Kai Havertz.

Kai Havertz
Imago/Shaun Brooks Na zdjęciu: Kai Havertz
  • Karim Benzema zdecydowany jest na odejście do Arabii Suadyjskiej. Tamtejsze kluby kuszą go ogromnymi kontraktami
  • Real Madryt latem musi jak najszybciej znaleźć następcę Francuza
  • W gronie kandydatów do transferu znajduje się Kai Havertz

Królewscy rozważają różne opcje na “dziewiątkę”

Wielkie pieniądze z Arabii Saudyjskiej prawdopodobnie skuszą Karima Benzemę do odejścia z Realu Madryt. Hiszpańskie źródła zgodnie podają, że napastnik miał już zakomunikować przedstawicielom Królewskich, że otrzymał ofertę nie do odrzucenia. To z kolei ogromny problem dla Los Blancos

Los Blancos monitorują sytuację wielu napastników, choć ich głównych celów, czyli pozyskania Erlinga Haalanda i Kyliana Mbappe nie uda się na razie zrealizować. W orbicie zainteresowań Realu znajdują się między innymi Dusan Vlahovic, czy Harry Kane. MARCA donosi, że kolejnym nazwiskiem na liście jest Kai Havertz.

Niemiec nie może być pewny swojej przyszłości w Chelsea pod wodza nowego trenera. Niektórzy dziennikarze uważają, że Mauricio Pochettino gotowy jest rozstać się z Niemcem. 23-latek ma kontrakt ważny wciąż do końca czerwca 2025 roku. 

Czytaj dalej: Przenosiny Benzemy do Arabii Saudyjskiej prawie dopięte. Gigantyczny problem Królewskich

Komentarze