Komplikacje przy transferze Navasa. Nie zmieni klubu?

Keylor Navas
PressFocus Na zdjęciu: Keylor Navas

Nottingham Forest szuka bramkarza, który zastąpi kontuzjowanego Deana Hendersona i będzie rywalizował z Anglikiem o bluzę z numerem 1. Beniaminek Premier League jest zainteresowany Keylorem Navasem, jednak pozyskanie golkipera PSG może być niezwykle trudne.

  • Keylor Navas szuka regularnej gry i chce opuścić PSG
  • Kostarykańczykiem zainteresowane jest m.in. Nottingham Forest
  • Jednak potencjalna przeprowadzka 36-latka nie będzie łatwa w realizacji

Navas nie odejdzie w zimie?

Jonathan Johnson, ekspert od francuskiego futbolu, w rozmowie ze stacją Sky Sports przedstawił dodatkowe komplikacje, które będą dotyczyły każdej potencjalnej transakcji z udziałem Keylora Navasa, który chce odejść z Paris Saint-Germain. – W Paryżu odbyła się debata na temat tego, czy Keylor Navas będzie mógł odejść definitywnie, czy tylko na wypożyczenie, ponieważ PSG wypożyczyło już maksymalną liczbę graczy. Teoretycznie jeden gracz musiałby zostać odwołany z wypożyczenia, zanim Navas będzie mógł się na nie udać – ujawnił Johnson.

– PSG ma rezerwowego bramkarza i jest nim Sergio Rico. Natomiast Navas jest na tym etapie kariery, w którym naprawdę powinien regularnie grać. Nie może już być tylko zmiennikiem Gianluigiego Donnarummy – zakończył Anglik.

Komentarze