Jednak nie Wieczysta. Pomocnik Pogoni wzmocni beniaminka

Kamil Drygas
PressFocus Na zdjęciu: Kamil Drygas

Kamil Drygas ma pomóc Miedzi Legnica w utrzymaniu się na poziomie Ekstraklasy. Pomocnik przeniesie się do beniaminka na zasadzie transferu definitywnego z Pogoni Szczecin – poinformowało “Weszło”.

  • Kamil Drygas odchodzi z Pogoni Szczecin
  • 31-latek przeniesie się do Miedzi Legnica
  • Pomocnikiem były zainteresowane też inne kluby

Drygas na ratunek Miedzi

Kamil Drygas zostanie nowym zawodnikiem Miedzi Legnica – podaje Kamil Warzocha z “Weszło”. Środkowy pomocnik ma przeprowadzić się do “Miedzianki” na zasadzie transferu definitywnego z Pogoni Szczecin. Będzie to największa gotówkowa transakcja w historii Miedzi Legnica. 31-latek podpisze z beniaminkiem 3,5-letnią umowę.

Ten transfer może zostać oficjalnie potwierdzony jeszcze dzisiaj. Przypomnijmy, że na początku stycznia informowano, że Kamil Drygas przeniesie się do trzecioligowej Wieczystej Kraków, która oferowała mu sowitą pensję. W tle również były takie ekipy jak Radomiak Radom, Warta Poznań czy Piast Gliwice, ale doświadczony piłkarz ostatecznie wybrał Miedź Legnica.

Środkowy pomocnik występuje w koszulce popularnych “Portowców” od lipca 2016 roku. Wówczas wygasł jego kontrakt z Zawiszą Bydgoszcz i za darmo trafił do Pogoni Szczecin. 31-latek przez wiele sezonów był ważnym ogniwem drużyny z Pomorza, o czym świadczy fakt, że pełnił rolę jednego z kapitanów tego zespołu.

Kamil Drygas w 19 meczach trwającej kampanii strzelił 5 bramek. Portal “Transfermarkt” wycenia go na około 400 tysięcy euro.

Aktualizacja: Miedź Legnica oficjalnie potwierdziła transfer Kamila Drygasa.

  • Czytaj więcej:
Gwiazda Ekstraklasy zmieniła klub, czas na nowe wyzwania
Said Hamulić

Said Hamulić zgodnie z medialnymi doniesieniami zmienił barwy klubowe. Napastnik broniący ostatnio barw Stali Mielec zdecydował się na kontynuowanie kariery w Toulouse FC. Zakończyła się saga transferowa z udziałem Saida Hamulicia 22-latek zdecydował się transfer do Toulousy Szczegóły transakcji nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione Said Hamulić został zawodnikiem Toulousy Said Hamulic ma za sobą świetne

Czytaj dalej…

Komentarze