Jagiellonia Białystok działa z przytupem. Finalizuje aż trzy transfery!

Jagiellonia Białystok nie sfinalizowała jeszcze ani jednego letniego transferu. Lada moment drużynę mistrza Polski mogą natomiast wzmocnić aż trzej zawodnicy - donosi Jakub Seweryn z portalu Sport.pl.

Jagiellonia Białystok
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Jagiellonia Białystok

Mistrz Polski przygotowuje się do walki o Ligę Mistrzów

Jagiellonia Białystok zakończyła sezon 2023/2024 zdobyciem historycznego, sensacyjnego mistrzostwa Polski. W środę ekipa Adriana Siemieńca wznowi treningi po krótkich wakacjach. Klub nieustannie przygotowuje się natomiast do rywalizacji w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Jakub Seweryn z portalu Sport.pl podaje, że trwa finalizacja trzech nowych transferów. Będą to pierwsze nabytki Jagiellonii w trakcie letniego okienka.

POLECAMY TAKŻE

Do zespołu z Podlasia mają dołączyć Filip Wolski, Maksymilian Stryjek oraz Lamine Diaby-Fadiga. Pierwszy z nich ma 18-latek i występował dla drugoligowych rezerw Lecha Poznań. Stryjek wróci z kolei do Polski po ponad dziesięciu latach spędzonych na Wyspach Brytyjskich. W Jagiellonii ma zastąpić Zlatana Alomerovicia, który po zdobyciu mistrzostwa postanowił zmienić klub.

Białostoczanie będą mieli również nowego napastnika. Diaby-Fadiga ma za sobą występy na zapleczu Ligue 1. 23-letni wychowanek Nicei był ostatnio związany z francuskim FC Paris.

Cała trójka przebywa obecnie na testach medycznych. Jeśli nie wykażą żadnych nieprawidłowości, podpiszą dwuletnie kontrakty z Jagiellonią Białystok.

Zobacz również: Wisła Kraków sfinalizowała pierwszy letni transfer! Czołowy piłkarz drugiej ligi

Komentarze