Legenda Man Utd chwali transfer Martineza

Lisandro Martinez
PressFocus Na zdjęciu: Lisandro Martinez

Legenda Manchesteru United, Jaap Stam, zasugerował, że transfer Lisandro Martineza na Old Trafford to dobry ruch ze strony Czerwonych Diabłów, bowiem gracz Ajaksu Amsterdam pasuje do taktyki nowego menedżera Erika ten Haga. Oba kluby nie osiągnęły jednak jeszcze porozumienia.

  • Jaap Stam uważa, że transfer Martineza do United to dobry ruch
  • Jego zdaniem Argentyńczyk pasuje do taktyki Erika ten Haga
  • Czerwone Diabły nie osiągnęły jeszcze porozumienia z Ajaksem

Lisandro Martinez dołączy do Manchesteru United

Zdaniem mediów Lisandro Martinez będzie drugim letnim transferem Manchesteru United. Czerwone Diabły kilka dni temu poinformowały o ściągnięciu z Feyenoordu Rotterdam Tyrella Malacii.

Zwolennikiem przenosin Martineza na Old Trafford jest były piłkarz United Jaap Stam. Jego zdaniem Argentyńczyk ma wszystko, aby zaistnieć w Premier League. – Widać, że taktyka Ten Haga polega na dominacji w meczach i kontrolowaniu przebiegu gry na połowie przeciwnika. Fakt, że chce ponownie współpracować z Martinezem, zwycięzcą Copa America, ma związek z jego umiejętnościami piłkarskimi i wcale mnie to nie dziwi. Argentyńczyk czuje się komfortowo przy piłce, może też grać przed obrońcami. I nie wykluczam, że Erik ten Hag właśnie w taki sposób go ustawi na boisku.

Fabrizio Romano informuje jednak, że Manchester United wciąż nie osiągnął porozumienia z Ajaksem Amsterdam w sprawie transferu Linsandro Martineza. Włoski dziennikarz donosi, że ostatnia oferta Czerwonych Diabłów opiewająca na 50 milionów euro jest wciąż za mała. Jednak negocjacje będą nadal kontynuowane. Argentyńczyk zadeklarował, że chce kontynuować karierę w Premier League.

Zawodnikiem poważnie interesuje się także Arsenal, jednak obecnie to Manchester United jest faworytem do pozyskania defensora. Wpływ ma mieć na to również osoba Erika ten Haga, który ma bardzo dobre relacje z zawodnikiem.

Zobacz również: Manchester United złożył zapytanie o pomocnika PSG

Komentarze