Hiszpański pomocnik odpocznie od futbolu? Ma związać się z nowym klubem dopiero latem

Isco ciągle nie znalazł nowego pracodawcy pomimo zainteresowania jego osobą ze strony kilku klubów. Dziennik "AS" twierdzi, że pomocnik odpocznie od futbolu, a z nowym klubem zwiąże się dopiero od nowego sezonu.

Isco
PressFocus Na zdjęciu: Isco
  • Isco zimą był bliski transferu do Unionu Berlin
  • Przenosiny Hiszpana wysypały się na ostatniej prostej
  • Niewykluczone, że 30-latek poczeka do lata na podjęcie nowego wyzwania

Isco zrobi sobie przerwę? Letni transfer coraz bardziej prawdopodobny

Jak dowiedział się hiszpański dziennik “AS”, Isco miał poinformować swoje najbliższe otoczenie, że do zakończenia obecnego sezonu nie będzie szukał nowego klubu. Przypomnijmy, że 30-latek pozostaje bezrobotny, więc mógłby podpisać umowę z nowym pracodawcą w każdej chwili.

Ofensywny pomocnik chce odpocząć od futbolu, a dostępnym opcjom przyjrzeć się dopiero w lipcu, dzięki czemu mógłby z nowym zespołem przepracować okres przygotowawczy i szybciej się zaadaptować. Playmaker ostatnio był łączony z Evertonem, Realem Betis oraz Flamengo.

  • Czytaj więcej:
Firmino pożądany przez włoskich gigantów
Roberto Firmino

Firmino spróbuje się w kolejnej czołowej lidze? Chcą go możni Serie A Wszystko wskazuje na to, że wspaniała kariera Roberto Firmino na Anfield Road zakończy się po ośmiu latach. Dziennikarze z Niemiec, Włoch i Anglii zgodnie przekazali w mijającym tygodniu, że reprezentant Brazylii nie zamierza pozostać w Liverpoolu. Jeszcze miesiąc temu przekaz znad Mersey był

Czytaj dalej…

36-krotny reprezentant Hiszpanii najbliżej był jednak styczniowej przeprowadzki do Unionu Berlin, gdzie nawet stawił się na testach medycznych. W ostatniej chwili prawdopodobnie kwestie finansowe poróżniły obie strony i transakcja nie doszła do skutku.

Isco w 19 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 1 bramkę i zaliczył tyle samo asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia ex-piłkarza Sevilli czy Realu Madryt na 9 milionów euro.

Komentarze