Inter może stracić lidera. Będzie kolejna oferta od PSG

Milan Skriniar
Pressfocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

Milan Skriniar to transferowy cel PSG. Paryżanom zależy na obrońcy Interu, więc spróbują wykonać kolejne podejście po tego gracza.

  • PSG szykuje się do złożenia oferty wartej około 70 milionów euro
  • Propozycja trafi do Mediolanu
  • Mistrz Francji chce, aby Inter sprzedał im Milana Skriniara

Trener Interu zaniepokojony

Z konta PSG tego lata ubyło już ponad 100 milionów euro. Paryżanie sprowadzili już pięciu zawodników, ale nie dokonali transakcji, która wstrząsnęłaby rynkiem transferowym. Możliwe, ze to dopiero przed nami, ponieważ na liście życzeń mistrza Francji jest Milan Skriniar. Gigant Ligue 1 ma ponownie spróbować kupić obrońcę Interu.

Postawa paryżan może zaskakiwać, ponieważ Christophe Galtier na środku obrony ma do dyspozycji między innymi: Marquinhosa, Presela Kimpembe, czy Sergio Ramosa. W klubie są jeszcze inni stoperzy. Tymczasem PSG ma zamiar zapłacić ogromne pieniądze za zawodnika z rocznym kontraktem. Na taki scenariusz otwarty jest Skriniar, który miał rzekomo ustalić już warunki kontraktu z mistrzem Francji.

Problem występuje po stronie Interu. Mediolańczycy kilka tygodni temu systematycznie odrzucali kolejne oferty wysyłane z Paryża. Wicemistrz Włoch upierał się, że sprzeda Skriniara jedynie za 70 milionów euro. PSG w końcu porzuciło temat, ale tylko na jakiś czas. Francuski klub ma zamiar spełnić finansowe oczekiwania Interu. Zaniepokojony tym jest trener Simone Inzaghi, który obawia się jak będzie funkcjonował zespół bez Słowaka. Decydujące słowo ma teraz właściciel mediolańczyków. Musi on zdecydować, czy zaakceptować ofertę i poprawić klubowe finanse, czy odrzucić propozycję, aby utrzymać atrakcyjny projekt sportowy.

Czytaj także: Filar defensywy Ruchu Chorzów: nie chcę skakać na głęboką wodę

Komentarze