Ikona Liverpoolu ma namawiać Bellinghama na transfer

Jude Bellingham
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jude Bellingham

Jude Bellingham jest jednym z głównych celów Liverpoolu na najbliższe miesiące. Zawodnik w szeregach The Reds miałby poprawić jeszcze bardziej siłę ofensywną. Tymczasem ostatnio światło dzienne ujrzały wieści, że Steven Gerrard jest gotowy na to, aby osobiście przekonywać zawodnika do zmiany klubu na Liverpool.

  • Jude Bellingham jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na rynku
  • 19-latka na transfer do Liverpoolu ma wkrótce przekonywać Steven Gerrard
  • Angielski piłkarz wyceniany jest na 110 milionów euro

Steven Gerrard może wkrótce odwiedzić Bellinghama

Jude Bellingham pozostawił po sobie świetne wrażenie po mundialu w Katarze. Rozegrał na nim pięć meczów, strzelając gola i notując asystę. Tymczasem w tej kampanii w koszulce Borussii Dortmund też jest kluczową postacią. Jak na razie w 22 meczach, licząc wszystkie rozgrywki, strzelił dziewięć goli i zanotował trzy kluczowe podania.

Ostatnio nie brakuje chętnych na transfer z udziałem zawodnika. W kolejce wymienia się między innymi Liverpool. Możliwe, że były reprezentant Anglii zostanie zaangażowany w realizację ewentualnego transferu.

Wszystko, co musi zrobić Bellingham, to wskazać wolny termin w kalendarzu, a polecę do Dortmundu, aby porozmawiać z nim o transferze – mówił Steven Gerrard w rozmowie z BT Sport cytowanej przez Paula Gorsta na Twitterze.

Bellingham trafił do ekipy z Signal Iduna Park w 2020 roku z Brimingham. Suma transakcji wyniosła 25 milionów euro. Aktualny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2025 roku. Rynkowa wartość 22-krotnego reprezentanta Anglii to natomiast 110 milionów euro.

Czytaj więcej: Rozczarowujące starcie gigantów w Premier League. Debiut nowych nabytków Chelsea

Komentarze