Gdzie trafi Isco? Może dołączyć do Polaka

Isco
PressFocus Na zdjęciu: Isco

Wobec fiaska negocjacji z Unionem Berlin Isco nadal szuka klubu, którego barwy będzie reprezentował w drugiej części sezonu. Hiszpan koniecznie chce znaleźć pracodawcę w ciągu kilku najbliższych dni. Najnowsze doniesienia sugerują, że 30-latek jest bliski gry w Turcji. Wychowanek Valencii może dołączyć do Polaka.

  • Isco szuka klubu, w którym zagra w drugiej części sezonu
  • Hiszpan negocjował przenosiny do Unionu Berlin, a teraz znalazł się na radarze ekipy z Turcji
  • Nowym pracodawcą pomocnika może stać się Konyaspor

Isco zagra w Turcji?

Zgodnie z nowymi informacjami najbliższy pozyskania Isco jest turecki Konyaspor, w barwach którego występuje Konrad Michalak. Trwające negocjacje potwierdziły nie tylko media, ale także Mehmet Akcan, wiceprezydent klubu.

– Aktualnie rozmawiamy z Isco i robimy wszystko, co tylko w naszej mocy, aby sfinalizować ten ruch. Nasze szanse na przeprowadzenie tego transferu wynoszą 50 procent. Nie mogę zdradzić żadnych informacji dotyczących kwestii finansowych trwających negocjacji – twierdzi Akcan.

Chociaż szanse na ten transfer wynoszą 50%, co może oznaczać także “Konyaspor chce, Isco nie”, jeżeli Hiszpan zaakceptuje warunki ekipy z Konya Büyükşehir Stadyumu, stanie się kolegą klubowym Konrada Michalaka. 25-latek w tym sezonie rozegrał już 22 mecze dla Anatolijskich Orłów, strzelił jedną bramkę i zanotował asystę.

Natomiast Isco ma za sobą 19 spotkań, trafienie i trzy ostatnie podania w koszulce Sevilli w trwających rozgrywkach. W grudniu pomocnik rozwiązał kontrakt z Andaluzyjczykami i stał się wolnym zawodnikiem.

Zobacz także:

Isco zakotwiczy w Premier League?
Isco

Isco nadal nie znalazł sobie nowego pracodawcy. Jak donosi The Times, niepowodzenia z ostatniego dnia okna transferowego mogą sprawić, że pomocnikiem zainteresuje się walczący o utrzymanie Everton. Isco w grudniu rozwiązał swój kontrakt z Sevillą Pod koniec zimowego okienka miał dołączyć do Unionu Berlin, ale w ostatniej chwili operacja upadła The Times donosi teraz o

Czytaj dalej…

Komentarze