Gdzie mógł trafić Kiwior? Te oferty odrzuciła Spezia

Jakub Kiwior
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Kiwior

Jakub Kiwior dzisiaj zostanie oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Arsenalu. Jednak zanim do gry wkroczyli Kanonierzy, Spezia odrzuciła pięć konkretnych ofert transferowych za polskiego obrońcę.

  • Jakub Kiwior zostanie zawodnikiem Arsenalu
  • Gdzie mógł trafić Polak? Spezia odrzuciła pięć ofert
  • W gronie ekip, z którymi negocjowali Włosi, znalazły się drużyny z Anglii, Hiszpanii i Niemiec

Kto próbował sięgnąć po Jakuba Kiwiora?

Gdy wydawało się, że Jakub Kiwior może trafić do jednej z ekip z czołówki Serie A, w wyścigu o podpis 22-latka nagle na czoło wysunął się Arsenal, który w ekspresowym tempie zamknął negocjacje. Kanonierzy byli najbardziej konkretni w swoich działaniach, podobnie jak to miało miejsce w przypadku ruchu z udziałem Leandro Trossarda.

Kiwior oczarowany Arsenalem. Agent komentuje transfer Polaka
Jakub Kiwior

Arsenal niedługo powinien potwierdzić, że Jakub Kiwior został ich piłkarzem. Agent Polaka zdradził kulisy transferu do lidera Premier League. Jakub Kiwior trafi do Arsenalu Polak ma w Londynie szansę na grę O szczegółach transferu opowiedział Rafał Kędzior z agencji, która reprezentuje 22-latka Arteta ma plan na wprowadzenie Kiwiora W ostatnich dniach pojawiła się potwierdzona przez

Czytaj dalej…

Jakie kluby wzięły udział w rywalizacji o pozyskanie utalentowanego obrońcy? Tuttomercatoweb uchyla rąbka tajemnicy. Przede wszystkim Borussia Dortmund, która zaproponowała Spezii 22 miliony euro. Podczas gdy wielkie firmy z Serie A tylko obserwowały znakomite występy Polaka momencie, inne ekipy zgłosiły się z oficjalnymi propozycjami. Atletico Madryt, Lipsk, Brentford i Leicester to zespoły, które także wzięły udział w rozmowach z włodarzami drużyny ze Stadio Alberto Picco. Jednak żaden z nich nie zdołał przekonać Aquilottich.

Zobacz także: Na co może liczyć Kiwior? Najwięcej zależy od niego i… Gabriela

Komentarze