Fani Arsenalu płakali. Teraz śmieją się z hitowego transferu Chelsea

Styczniowy transfer Mychajło Mudryka do Chelsea wzbudził wiele emocji podczas zimowego okienka. Ukrainiec był bliski podpisania kontraktu z Arsenalem, ale ostatecznie trafił na Stamford Bridge. Ten ruch najpierw wzbudził wielkie rozczarowanie wśród fanów Kanonierów, jednak obecnie pokazują palcami na liczby byłego gracza Szachtara i śmieją się z decyzji Chelsea.

Mychajło Mudryk
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Mychajło Mudryk
  • Mudryk był bliski transferu do Arsenalu
  • Ukrainiec ostateczni trafił jednak do Chelsea
  • Fani Arsenalu teraz śmieją się z nieudanego transferu The Blues

Plan B Arsenalu zachwyca, świetne występy Trossarda

– Mistrzowskie posunięcie Mikela Artety za 26 milionów funtów! Znakomity Leandro Trossard sprawił, że fani Arsenalu zapomnieli o Mychajło Mudryku – można przeczytać w mediach.

Jeszcze kilka tygodni temu nikt nie mógł się spodziewać, że plan B Arsenalu, którym było pozyskanie Trossarda wobec fiaska negocjacji z Mudrykiem wyjdzie Kanonierom na dobre. Można też było zrozumieć fanów z Emirates Stadium, którzy byli rozczarowani takim obrotem sytuacji.

Czas pokazał jednak, że ten ruch wyszedł Kanonierom na dobre. Trossard po transferze z Leicester City rozegrał w drużynie Mikela Artety już dziesięć spotkań. Na swoim koncie ma jednego gola i aż pięć asyst. Dla porównania Mudryk, który przeniósł się do Chelsea za 70 mln euro rozegrał jedynie siedem spotkań, zaliczył tylko jedną asystę, a na boisku spędził blisko 50 minut mniej od Belga.

Tymczasem po rozczarowaniu nie ma już śladu, a fani Arsenalu śmiejąc się wytykają ten transfer Chelsea. Brytyjskie media zwracają uwagę, że na różnych forach można przeczytać niewybredne i uszczypliwe komentarze pod adresem Mudryka oraz The Blues.

Zobacz również: Havertz szczerze o wynikach Chelsea: odbiło się to na życiu prywatnym

Komentarze

Na temat “Fani Arsenalu płakali. Teraz śmieją się z hitowego transferu Chelsea