Drągowski z szansą na grę w Premier League

Bartłomiej Drągowski
Pressfocus Na zdjęciu: Bartłomiej Drągowski

Według najnowszych raportów The Telegraph, Bartłomiej Drągowski może trafić do Southampton. Polak znajduje się na liście życzeń Świętych, aby zastąpić między słupkami Frasera Forstera.

  • Bartłomiej Drągowski na liście życzeń Southampton
  • Święci są gotowi zapłacić Fiorentinie maksymalnie 12 mln euro
  • Jeżeli transfer doszedłby do skutku, golkiper zostałby klubowym kolegą Jana Bednarka

Drągowski puka do Premier League

Latem Southampton opuści Fraser Forster. Święci nie planują przedłużać z nim kontraktu, który wygasa wraz z końcem czerwca. Z tego powodu zarząd szykuje się do zmiany warty między słupkami.

Jak zaznaczyli dziennikarze The Telegraph, ekipa z St. Mary’s Stadium uważnie obserwuje Bartłomieja Drągowskiego. Obecnie nie padły jeszcze żadne konkrety, ale raporty sugerują, że Southampton wkrótce przedstawi Fiorentinie swoją ofertę.

Święci są gotowi zapłacić Violi 12 mln euro, a przy tym przyklepać jeszcze bonusy w ramach kolejnej sprzedaży. Wydaje się, że taki ruch ma szansę powodzenia. Polak od czasu kontuzji nie może liczyć na regularną grę we Włoszech.

Tymczasem od lata mógłby dzielić szatnię z Janem Bednarkiem i zbudować własną markę na wyspach. Przy dobrych wiatrach zapewne otrzymałby propozycję z lepszych klubów Premier League.

Czytaj więcej: Premier League: WHU zagra dla Liverpoolu i zatrzyma City?

Komentarze