Media: rozstrzygnęła się przyszłość Di Marii w Juventusie

Według dziennikarzy Sky Sports Juventus zdecydował, że nie przedłuży kontraktu z Angelem Di Marią, który wygasa po sezonie. Kluczowym argumentem miała być chwiejna forma Argentyńczyka.

Angel Di Maria
IMAGO / Paolo Giuliani Na zdjęciu: Angel Di Maria
  • Di Maria nie przekonał do siebie włodarzy Juventusu
  • Według Sky Sports Stara Dama nie chce przedłużać kontraktu z Argentyńczyk
  • Za kluczowy powód uznano nierówną formę napastnika

Di Maria po sezonie odejdzie z Juventusu

Angel Di Maria trafił do Juventusu latem ubiegłego roku podpisując zaledwie roczny kontrakt. To sprawiło, że już od wielu tygodni włoska prasa spekuluje na temat przyszłości Argentyńczyka.

Jakiś czas temu mogło wydawać się, że Di Maria jest bliski pozostania w Juventusie przynajmniej na kolejny sezon. Jednak ostatnie dni przyniosły zwrot akcji, a w mediach pojawiły się doniesienia, że rozmowy zostały wstrzymane.

Tymczasem Sky Sports przekonuje, że przyszłość Di Marii w Juventusie jest już przesądzona. Stara Dama nie zdecyduje się na przedłużenie umowy z Argentyńczykie głównie ze względu na chwiejną formę.

Mistrz świata z Kataru potrafił być kluczowy dla Juventusu w tym sezonie zdobywając między innymi trzy gole w meczu Ligi Europy z Nantes. Miał jednak wiele momentów, gdy był niewidoczny na boisku, a część sezonu stracił również przez kontuzje.

Zobacz również: Rabiot na celowniku potentata

Komentarze