Reprezentant Szwajcarii wzmocni Man Utd? Agent piłkarza potwierdza zainteresowanie

Dan Ndoye ma za sobą niezwykle udane EURO 2024. Reprezentant Szwajcarii zaprezentował się na tyle dobrze, że zaczął być łączony z Manchesterem United. Sam agent piłkarza, cytowany przez "The Sun", potwierdził zainteresowanie "Czerwonych Diabłów".

Dan Ndoye
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Dan Ndoye

Agent Dana Ndoye potwierdza zainteresowanie Manchester United

Reprezentacja Szwajcarii pożegnała się z EURO 2024 na etapie ćwierćfinału, kiedy przegrała z Anglią po rzutach karnych (1:1 k. 3:5). Wielu fanów jednak uznało za „Helwetów” za odkrycie turnieju. Przede wszystkim niektórzy piłkarze pokazali się na tyle dobrze na arenie międzynarodowej, że zaczęli być łączeni z wielkimi klubami. Tak jest właśnie w przypadku Dana Ndoye.

POLECAMY TAKŻE

Ostatnie medialne doniesienia sugerowały, że zawodnik Bologni znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Wielu mogło skwitować śmiechem takie informacje, bowiem 23-latek nie ma za sobą specjalnie udanego sezonu klubowego. Jednak Fahd Adamson, agent Dana Ndoye, potwierdził, że „Czerwone Diabły” interesują się Szwajcarem.

To dobrze, że Manchester United interesuje się Danem. Jest to również bardzo logiczne. Manchester United należy do INEOS, a Dan grał dla innych klubów, w których udziały miał INEOS, czyli w Nicei i Lozannie. Po ćwierćfinale EURO 2024 z reprezentacją Anglii otrzymał mnóstwo wiadomości od angielskich klubów. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Musimy przedyskutować przyszłość Dana z nim i jego rodziną. Trzeba rozważyć różne rzeczy, aby uniknąć złego ruchu w karierze – powiedział Fahd Aamson, cytowany przez „The Sun”.

Dan Ndoye na EURO 2024 wystąpił w pięciu spotkaniach. Zawodnik Bologni zdołał strzelić nawet jednego gola. A miał on w rywalizacji przeciwko Niemcom.

Sprawdź także: Juventus stawia ultimatum Chiesie. Grono chętnych niebezpiecznie maleje

Komentarze