Chelsea zainteresowana gwiazdą Interu Mediolan

Nicolo Barella
fot. PressFocus Na zdjęciu: Nicolo Barella

Pomimo sporej konkurencji w środku pola, Chelsea wciąż myśli o wzmocnieniu tej formacji. Na celowniku znalazł się Nicolo Barella, którego Inter Mediolan mógłby sprzedać za minimum 70 milionów euro.

  • Chelsea rozważa kolejny transfer do środka pola
  • Na celowniku znalazł się 25-letni Nicolo Barella. To nie jedyny zawodnik Interu Mediolan, którego The Blues chcą ściągnąć do siebie
  • Wicemistrz Włoch byłby skłonny sprzedać swoją gwiazdę za minimum 70 milionów euro

Chelsea chce rozbroić Inter Mediolan

Chelsea i Inter Mediolan miały już ze sobą styczność w trakcie letniego okienka transferowego. Po długich spekulacjach i wielu kontrowersjach Romelu Lukaku wrócił do Włoch na wypożyczenie, co rozumie się jako spory ukłon ze strony londyńczyków. Teraz przedstawiciel Premier League celuje w kilku zawodników “Nerrazzurich”.

Już wcześniej w mediach przewijały się nazwiska dwóch obrońców – Milana Skriniara i Denzela Dumfriesa. Tym razem doniesienia dotyczą zainteresowania Chelsea osobą Nicolo Barelli.

Pomimo bogactwa w środku pola, The Blues chcą dokonać jeszcze jednego transferu do tej formacji. Faworytem do wzmocnienia składu jest wypychany z FC Barcelony Frenkie de Jong, choć reprezentant Włoch również byłby ciekawym rozwiązaniem.

Barella ma za sobą bardzo udany sezon, w trakcie którego strzelił w lidze 3 bramki i dołożył jeszcze 13 asyst. Dla kibiców Interu jest on bez wątpienia ulubieńcem i zawodnikiem, od którego rozpoczyna się układanie wyjściowej jedenastki. Ewentualna strata mogłaby okazać się tragiczna w skutkach.

Wicemistrz Włoch byłby skłonny sprzedać swoją gwiazdę za minimum 70 milionów euro. W najbliższych dniach Chelsea może przedstawić konkretną ofertę.

Zobacz również: Barcelona i Man City w kontakcie. Dojdzie do hitowego transferu?

Komentarze