Liverpool ma rywala w walce o pomocnika “Wilków”

Matheus Nunes
fot. PressFocus Na zdjęciu: Matheus Nunes

Liverpool nieustannie mierzy się z problemami kadrowymi w środku pola. “The Reds” nie planują już styczniowych transferów, ale przygotowują się do letnich wzmocnień. Jednym z celów jest Matheus Nunes, o którego zamierza powalczyć również Chelsea – informuje Mike McGrath.

  • Chelsea zamierza włączyć się do walki o Matheusa Nunesa
  • Portugalczyk szybko wyrósł na czołowego pomocnika Premier League
  • Liverpool planuje ściągnąć go w trakcie letniego okienka transferowego

Pomocnik “Wilków” rozchwytywany

Obecny sezon dla Liverpoolu układa się bardzo słabo. Spory wpływ na mizerne wyniki mają problemy zdrowotne, które nękają czołowych zawodników wicemistrza Anglii. Jurgen Klopp nie może w tej chwili skorzystać z usług Virgila van Dijka, Diogo Joty, Roberto Firmino czy Luisa Diaza. Niedysponowany jest również Arthur, w którym “The Reds” widzieli konieczne uzupełnienie środka pola.

Niemiecki szkoleniowiec ma świadomość, że jego zespół potrzebuje przebudowy, bowiem po wielu latach zaciętej walki o mistrzowski tytuł z Manchesterem City kilku piłkarzy straciło zapał. W styczniu Liverpool nie przeprowadzi kolejnych transferów, natomiast przygotowuje się do letniego okienka. Głównym priorytetem jest ściągnięcie nowego pomocnika. Na szczycie listy życzeń znajduje się Jude Bellingham, lecz w jego przypadku nieco bliższy wydaje się Real Madryt. “The Reds” zwracają się więc w kierunku Wolverhampton, gdzie gra Matheus Nunes. Portugalczyk trafił do Premier League przed sezonem i szybko stał się jej czołowym pomocnikiem.

Plany Liverpoolu zamierza pokrzyżować Chelsea, która również obrała za cel wychowanka Sportingu. Londyńczycy mają za sobą niezwykle aktywne okienko, w trakcie którego skupili się na wzmocnieniu ofensywy. Jeśli nie uda się pozyskać do środka pola Enzo Fernandeza, jednym z priorytetów stanie się właśnie Nunes.

Zobacz również:

Pomocnik Arsenalu wyróżniony przez legendę. “W przyszłości może powalczyć o Złotą Piłkę”
Martin Odegaard

Martin Odegaard jest obecnie jednym z najważniejszych żołnierzy Mikela Artety, a nie tak dawno otrzymał nagrodę dla zawodnika miesiąca w Premier League. Zdaniem legendy Arsenalu – Laurena, Norweg ma potencjał, by w przyszłości powalczyć o Złotą Piłkę. Martin Odegaard rozgrywa świetny sezon w barwach Arsenalu Pomocnik został ostatnio wybrany zawodnikiem miesiąca w Premier League Zdaniem

Czytaj dalej…

Komentarze