Chelsea nadal próbuje pozbyć się Ziyecha. Jest porozumienie

Fabrizio Romano informuje, że Chelsea osiągnęła ustne porozumienie z Galatasray w sprawie transferu Hakima Ziyecha. The Blues pozostają jednak bardzo ostrożni ze względu na "przygody", które miały miejsce przy okazji prób sprzedaży Marokańczyka do PSG i Al-Nassr.

Hakim Ziyech
Obserwuj nas w
IMAGO / Shaun Brooks Na zdjęciu: Hakim Ziyech
  • Chelsea już dwukrotnie była blisko sprzedaży Ziyecha
  • Za każdym razem pojawiały się jakieś problemy
  • Teraz Marokańczyk może przenieść się do Galatasaray

Ziyech trafi do Galatasaray?

Chelsea już od wielu miesięcy pracuje nad sprzedażą Hakima Ziyecha, który nie znajduje się w planach klubu. Marokańczyk w przeszłości był już o krok od transferu do Paris Saint-Germain oraz Al-Nassr.

Sprzedaż Ziyecha do Al-Nassr nie powiodła się w ostatniej chwili ze względu na testy medyczne, które Marokańczyk oblał. Do PSG nie trafił ze względu na zbyt późno przesłane dokumenty. 30-letni napastnik ma kontrakt do 30 czerwca 2025 roku, ale angielskie media są przekonane, że The Blues pozbędą się go jeszcze tego lata.

Tymczasem Fabrizio Romano poinformował o ustnym porozumieniu, jakie Chelsea osiągnęła z Galatasaray w sprawie transferu Ziyecha. Umowa podlega jednak dalszym negocjacjom, a The Blues pozostają ostrożni ze względu na wcześniejsze problemy.

Zobacz również: Real nie będzie spieszył się z powrotem do gry swoich gwiazd

Komentarze