Chelsea może złożyć ofertę za gwiazdę Newcastle United

Bruno Guimaraes świetnie radzi sobie w Premier League, czym ściąga na siebie zainteresowanie ze strony najmocniejszych ekip. Chelsea rozważa złożenie latem oferty za pomocnika Newcastle United.

Bruno Guimaraes
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bruno Guimaraes
  • Bruno Guimaraes jest rozchwytywany przez angielskich gigantów
  • Sam Brazylijczyk póki co nastawia się na pozostanie w Newcastle United
  • Chelsea rozważa złożenie latem oferty

Chelsea poszukuje idealnego kandydata

Chelsea w dalszym ciągu nie zakończyła przebudowy kadry. Latem oraz zimą nowy właściciel londyńczyków Todd Boehly wydał olbrzymie pieniądze na wzmocnienia. W trakcie nadchodzącego okienka w szeregach zespołu również może dojść do poważnych zmian, a dotyczyć one będą przede wszystkim środka pola.

Pod znakiem zapytania stoi przyszłość N’Golo Kante i Masona Mounta. W przypadku Mateo Kovacicia również pojawiają się coraz większe wątpliwości. Pion sportowy Chelsea chce, aby do drużyny trafił zawodnik, który będzie świetnie uzupełniał się z Enzo Fernandezem. “The Telegraph” informuje, że typowany do tej roli jest Bruno Guimaraes.

Reprezentant Brazylii wyrósł na największą gwiazdę Newcastle United i jest rozchwytywany przez krajowych gigantów. W tej chwili o temacie transferu mowy nie ma, bowiem świetnie czuje się on w barwach Srok i niebawem powinien podpisać nowy kontrakt. Nie oznacza to jednak, że latem zmiana pracodawcy nie będzie możliwa. Chelsea rozważa bowiem złożenie za niego atrakcyjnej oferty.

Zobacz również:

FC Barcelona wypisuje się z walki o pomocnika Man City
Bernardo Silva

Barcelona odpuści cel transferowy? Bernardo Silva był dla FC Barcelony głównym celem transferowym w trakcie zeszłorocznego lata. Hiszpański gigant był gotów poświęcić Frenkiego de Jonga, byleby tylko pozyskać gwiazdę Manchesteru City. Ostatecznie Holender pozostał na Camp Nou i zdecydowanie poprawił swoje notowania. Zimą znów sporo mówiło się o potencjalnych przenosinach Silvy do Katalonii. Mistrzowie Anglii

Czytaj dalej…

Komentarze