Nie tylko Manchester United. De Jong priorytetem także innego giganta

Frenkie De Jong już od jakiegoś czasu jest łączony z przeprowadzką do Premier League, jednak Holender chce zostać w FC Barcelonie. Oprócz Manchesteru United do zmiany zdania pomocnika spróbuje przekonać również Chelsea.

Frenkie de Jong
PressFocus Na zdjęciu: Frenkie de Jong
  • De Jong jest szczęśliwy w Barcelonie
  • Holendra do zmiany zdania nakłaniają angielscy giganci
  • Chelsea podobno stawia sobie za priorytet letni transfer Holendra

Chelsea ruszy po De Jonga, pomocnik da się przekonać?

Jak poinformował “Football Insider”, Chelsea stawia sobie za priorytet sprowadzenie Frenkiego de Jonga podczas najbliższego letniego okienka transferowego. W wyścigu o podpis 25-latka już od jakiegoś czasu jest także Manchester United.

FC Barcelona może nawet rozważyłaby sprzedaż środkowego pomocnika ze względu na sytuację finansową klubu ze stolicy Katalonii. Blaugrana mogłaby zarobić na jego karcie zawodniczej wielkie pieniądze, jednak sam piłkarz nie chce zmieniać otoczenia.

Jestem spokojny o swoją przyszłość. Muszę przyznać, że czuję się bardzo szczęśliwy w Barcelonie, zawsze marzyłem o grze w tej koszulce i chcę tutaj zostać jeszcze przez wiele lat – mówił reprezentant Holandii w ostatniej rozmowie z katalońską rozgłośnią radiową “RAC1”.

Frenkie de Jong w 32 spotkaniach trwających rozgrywek zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę. Środkowy pomocnik ostatnio odgrywa kluczową rolę w zespole prowadzonym przez Xaviego Hernandeza.

  • Czytaj więcej:
Lewy wróci z golem? Przewidywane składy na Athletic Bilbao – FC Barcelona
Robert Lewandowski

Athletic Bilbao – FC Barcelona: Lewandowski zagra od pierwszej minuty? Lider LaLiga wybiera się na Estadio San Mames, z którego nierzadko wyjątkowo trudno wywieźć zwycięstwo. W dwóch ostatnich meczach w Bilbao FC Barcelona poniosła porażkę i wywalczyła remis. Teraz Katalończycy szukają wygranej, która pozwoli im utrzymać przewagę nad resztą stawki. Kogo nie zobaczymy w szeregach

Czytaj dalej…

Komentarze